עכשיו 28/03/24 17:06

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 1 מתוך 1   [ 6 הודעות ]
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: האזנה למערכת במוזיאון
הודעהפורסם: 17/08/22 21:41 
חבר האתר

או יותר נכון בגלריה
ביולי הייתי בגלריה Lisson בניו יורק
אחד החדרים הוקדש למערכת אודיו מבוססות רמקולים שופריים נצילים בטכנולוגיה ישנה , מגברי SET ופטיפון.
https://www.lissongallery.com/exhibitions/the-odds-are- ... nbull-ojas

היה מעניין לראות את התגובות של מאזינים שם , אנשים רגלים שנחשפים לסאונד שהם לא רגילים אליו והכוונה לא לסאונד היי אנד בתערוכות אודיו אלא לסאונד הגדול והעוטף של מערכת כזו ,שבעצם בטכנולוגיה ישנה ואולי זה מה ששמעו לפני 80-90 שנים
הקהל היה מהופנט מהסאונד .

https://jelabs.blogspot.com/search/label/High-Efficiency%20Speaker?m=0

ובהקשר הזה מעניין בעיני ההתיחסות של ג'ון דבור בהקשר של אותו חדר ותצוגה דווקא בהקשר של אודיופילים (שאלהם התצוגה לא היתה מכוונת ) וזה בעיקר הצימצום של תעשיית ההי פיי אודיו לגבי מה זה היי פי אודיו ואיך זה צריך להישמע

אז גם לגבי מאזינים רגילים וגם מאזיני היי אנד - המערכת הזו , בגלריה , היא אירוע לא אודיופילי ,אלא מעורר מחשבה
לגבי הסאונד של המוזיקה

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: האזנה למערכת במוזיאון
הודעהפורסם: 20/08/22 09:04 
חבר האתר

נחמד מאוד

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 23/08/22 14:06 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

איזה שיתוף מעניין! תודה. מה ההתרשמות שלך הייתה מהסאונד?

נדמה לי שיש הבדל בין ההנאה, לבין הפרמטרים ה"אובייקטיביים" של היי אנד. וזה אולי שורש הויכוחים האלמותיים והניצחיים בין חובבי האודיו.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 27/08/22 16:14 
חבר האתר

סאונד היה אחלה, הייתי שם 10 דקות ונשמע סאונד הורן SET אנלוגי דינאמי אחלה . לא באמת היה חשוב לי להבין אם אצלי יותר טוב בין השאר שאצלי הכי טוב עבורי כבר המון שנים
. פשוט היה מעניין לראות אנשים אחרים נדהמים מחווית הסאונד
מעורר מחשבה על מהו הסאונד הנכון שאנשים הורגלו אליו בשנים אחרונות

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 29/08/22 21:50 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

יורי כתב:
סאונד היה אחלה, הייתי שם 10 דקות ונשמע סאונד הורן SET אנלוגי דינאמי אחלה . לא באמת היה חשוב לי להבין אם אצלי יותר טוב בין השאר שאצלי הכי טוב עבורי כבר המון שנים
. פשוט היה מעניין לראות אנשים אחרים נדהמים מחווית הסאונד
מעורר מחשבה על מהו הסאונד הנכון שאנשים הורגלו אליו בשנים אחרונות

חושב שרוב האנשים לא באמת מעניין אותם הנושא. ובעשור האחרון + והתרגלו לשמוע בסטנדרטים של מקסימום אוזניות אייפון או מקרן קול. בתור בעלים של מערכת הורן אחורי ומגברי 2.5v , חושב שיש אפשרויות למגוון צלילים במערכות כאלו. לאו דווקא אנאלוגי.
מזדהה עם ה " הכי טוב עבורי". מצד שני, זה מתנגש עם הרצון להבין מה הסאונד הנכון..כי כל אחד נכון עבורו, לא?

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 08/09/22 06:32 
חבר האתר

בהקשר לאיך זה נשמע במערכת שם, איכשהו מקשר לסרטון הבא שמנסה להסביר הבדל בחוויה או בשמיעה בין דיגיטל לאנאלוג (יש לי את שניהם ואני לגמרי מסכים למה שנאמר)

המערכת במוזיאון ,בזמן שאזנתי שם , לתקליטים (רק תקליטים) ,לא ניסיתי להגדיר לעצמי שום פרמטר של סאונד,אלא פשוט לאפקט הכולל ולמוזיקה. אין לי מושג לגבי פירוט הבס היכן כל נגן עמד ומה הוא עשה. הסאונד היה גדול ומאוד דינאמי כפי שמערת הורן SET יודעת לתת ,אבל חוץ מיזה לא פענחתי לעצמי כלום.
ואכן , כפי שמופיע גם וידאו ,עבורי חוויה דיגיטלית היא מסוג מאוד מסויים וגם זורקת אותך לסוג מסויים של האזנה ומצד שני תקליט לוקח אותך לסוג אחר של האזנה (שעבורי הוא הרבה יותר מהנה , לא שאני לא נהנה מדיגיטל)

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 1 מתוך 1   [ 6 הודעות ]
עבור ל:  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

חפש:

hifimusic
אודות
תנאי שימוש
צור קשר
אוהבים את
hifimusic?