עכשיו 28/03/24 14:21

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 5 מתוך 6   [ 52 הודעות ]
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: Re: טידאל\דיזר איך ההזרמה אצלכם ?
הודעהפורסם: 26/05/18 10:33 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

snark כתב:
אני משתמש ב bubbleupnp, האפליקציה המקורית של החברה לא תומכת בשירותי סטרימינג.
זה עבד ממש לא רע כמה חודשים, זיהה את המכשיר מיד והזרים גם מטידל וגם מכונן USB שחובר ישירות לנתב. רק לאחרונה התחיל לעשות בעיות

ירון

לצערי אני באותה סירה. עבדתי עם bubble וגם עם mconnect, אבל הבעיה היא כנראה לא בתוכנת ההזרמה וגם לא בנגנים, היות וכל אחד משתמש בציוד אחר. כנראה שיש דיליי מסוים שמכשירים עם באפר מתגברים עליו ואחרים לא. או שינוי בפרוטוקול שמשפיע רק על חלק...

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26/05/18 10:47 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

נותן לזה חודש להסתדר. אם לא כנראה שלא יהיה מנוס מלהתנתק. אני מזרים ישירות על המחשב דרך האפליקציה שלהם או דרך אודירוונה. קפיצות ודילוגים על טרקים נמשכים כבר חודש וחצי בערך. לפני זה עבד כמו שעון. הבעיות עם יס חלפו כלא היו (וכנראה משהו מוכר) אבל טיידל ממשיך לזייף.

"Jazz disorganizes all regular laws and order; it stimulates to extreme deeds, to a breaking away from all rules and conventions; it is harmful and dangerous, and its influence is wholly bad. " - Anne Shaw Faulkner, 1921

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 26/05/18 13:41 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

Ami דווקא עם האפליקציה שלהם, גם בנייד וגם במחשב אני לא חווה בעיות...כבר נואשתי מלהבין מה קורה שם

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26/05/18 13:54 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

אז זהו, שאחרי שכתבתי פה והמשכתי להתעצבן על הקפיצות של מלדאו באודירוונה החלטתי לנסות שוב את האפליקציה ובינתיים טפו, טפו, זורם חלק (אבל נשמע פחות טוב מאודירוונה). בעבר בפירוש נתקעתי גם עם האפליקציה.

יש סברה ברשת שמדובר באיזה בקשת רשיון שקופצת מדי פעם.

"Jazz disorganizes all regular laws and order; it stimulates to extreme deeds, to a breaking away from all rules and conventions; it is harmful and dangerous, and its influence is wholly bad. " - Anne Shaw Faulkner, 1921

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 26/05/18 14:07 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

Ami כתב:

האמת שנתקלתי בזה איפשהו. יכול להיות שהם שינו את התדירות או האופן של האוטנטיקציה של הרשיון. מרגיז....היות ואף אחד מהמוצרים לא מתחייב ל- SLA אין למי לבוא בטענות/בקשות.

"לצערי" בתקופה האחרונה טידל הפך להיות מקור ההשמעה העיקרי שלי. אני קונה רק מוסיקה ישראלית...חוץ מזה שכשיש לי בעיה באודיו, אני חייב שהיא תפתר...אובססיה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26/05/18 14:09 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

מנצל שרשור לשאלה: האם יש לטיידל איזשהי אפליקציית remote ל-OSi או אפילו לאנדרואיד ? כרגע אני משתמש ב-vnc כלשהו כדי להפוך את ה-ipad למוניטור, אבל זה לא נקי ויפה כמו למשל אפליקציית הremote של אודירוונה. אותו דבר לנטפליקס. היה הרבה יותר נחמד אם אפשר היה לגרום לאפליקציית ה-ipad או הטלפון לשלוט באפליקציה המקומית על מחשב מאשר להשתמש בipad בתור מוניטור+מקלדת. בשני המקרים נכשלתי בחיפושי ברשת.

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 26/05/18 14:12 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

bu13 כתב:
Ami כתב:

האמת שנתקלתי בזה איפשהו. יכול להיות שהם שינו את התדירות או האופן של האוטנטיקציה של הרשיון. מרגיז....היות ואף אחד מהמוצרים לא מתחייב ל- SLA אין למי לבוא בטענות/בקשות.

"לצערי" בתקופה האחרונה טידל הפך להיות מקור ההשמעה העיקרי שלי. אני קונה רק מוסיקה ישראלית...חוץ מזה שכשיש לי בעיה באודיו, אני חייב שהיא תפתר...אובססיה.

אני במצבים כאלה מתעצבן ועובר לתקליטים או לקבצים מקומיים. גם נשמע יותר טוב וגם לא עושה בעיות.

מקווה לעדכון תכנה של אודירוונה שיטפל בעניין. בינתיים עדיין זורם באפליקציה של טיידל.

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 26/05/18 16:31 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

לגבי טידל אין שליטה ואין cast. לנטפליקס יש לפחות casting נורמלי, ואז הנייד יכול לשמש כשולט

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 26/05/18 18:21 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

Ami כתב:
מנצל שרשור לשאלה: האם יש לטיידל איזשהי אפליקציית remote ל-OSi או אפילו לאנדרואיד ? כרגע אני משתמש ב-vnc כלשהו כדי להפוך את ה-ipad למוניטור, אבל זה לא נקי ויפה כמו למשל אפליקציית הremote של אודירוונה. אותו דבר לנטפליקס. היה הרבה יותר נחמד אם אפשר היה לגרום לאפליקציית ה-ipad או הטלפון לשלוט באפליקציה המקומית על מחשב מאשר להשתמש בipad בתור מוניטור+מקלדת. בשני המקרים נכשלתי בחיפושי ברשת.

roon פותרת את הבעיה הכי טוב, רק מה 100$ בשנה. שולטת נייטיב מאנדרואיד ios, או ווינדוווס

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 26/05/18 18:30 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

Audirvana פותרת את הבעיה באותו אופן (אפליקציית שליטה) ביותר זול, אבל נכון לעכשיו יש בעיות בהזרמה (והשד יודע אם Roone לא יתנהג אותו דבר עכשיו).

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 5 מתוך 6   [ 52 הודעות ]
עבור ל:  
עבור לעמוד הקודם  1, 2, 3, 4, 5, 6  הבא

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

חפש:

hifimusic
אודות
תנאי שימוש
צור קשר
אוהבים את