עכשיו 19/04/24 08:50

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 1 מתוך 1   [ 5 הודעות ]
מחבר הודעה
 נושא ההודעה: לגבי מגבר מנורות OTL לאוזניות ובדיקת עניין להזמנה משותפת
הודעהפורסם: 09/10/11 15:21 
חבר האתר

שבוע טוב,

אני מחפש לשדך לK240 Sexttet שלי מגבר מנורות כלשהוא... כאשר שמעתי אותן מהSPL Auditor הייתי בהלם מרמת מהראליזם והשקיפות של המידריינג', לא שמעתי שום דבר דומה לזה עם אוזניות דינאמיות אחרות, גם מהסנהייזר HD800 מאותו המגבר. הבעיה הייתה שלאודיטור יש סאונד כמעט שטוח אבל עם נטייה קלה לטרבל ולכן התוצאה הייתה קצת צורמת עם גירסת המאוחרת והיחסית בהירה גם כך של הSexttets שלי. בנוסף, הבאס שלהן לא מצטין בנפח רב ואני חושב שמנורות ייתנו מענה יותר טוב מSS בתחום הזה.

מגבר אחד שהשם שלו מושך תשומת לב מהר מאוד הוא הCrack, מגבר DIY מסוג OTL של חברת הבוטיק Bottlehead. מדובר על מגבר מנורתי טהור, מנורה בכניסה ומנורה ביציאה, DC coupled, ללא שנאי ביציאה, ולכן יתאים לאוזניות בעכבות גבוהות של 200ohm ומעלה. הבנייה מאוד פשוטה, מגיע בקיט קומפלט, חיווט point-to-point ללא ללוח. ישנן הוראות הרכבה מאוד מפורטות שמוגדרות ברמה של "hold you hand' כך שהעסק מתאים גם למתחילים כמוני.

כרגע הקיט+מודול שידרוג בשם המתבקש SPEEDBALL מוצע ב15% הנחה עד מחר, יכול להיות שיגיע גם ל20% אם יהיו לפחות 20 הזמנות. זה אומר 291$ נטו. מהתכתבות קודמת נאמר לי שהמשלוח של יחדה אחת מקנדה יעלה כ60$ אבל אני מאמין שבמשלוח משולב תהיה הוזלה משמעותית. כמו כן, הם הסכימו להצהיר ערך נמוך על החבילה כך שלא צריך להיות ערך מוסף מטעם רשות המיסים.

אני חושב שלכל בעלי הסנהייזרים והביירים והוינטג' AKG ביננו זו הזדמנות נהדרת למגבר מנורתי נהדר במחיר יחסית צנוע. לשם השוואה, מדיווחים שקראתי בשרישור הראשי בhead-fi נאמר שהוא משמעותית טוב יותר מהDV336SE.

אני מעוניין לשמוע גם הצעות נוספות למנורתיים בטווח ה300-400$ אם משיהו מכיר.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

נושא ההודעה: Re: לגבי מגבר מנורות OTL לאוזניות ובדיקת עניין להזמנה משותפת
הודעהפורסם: 09/10/11 18:28 
חבר האתר

זה נראה לי לא לעניין להזמין מגבר שלא שמעת אותו.
לא כל המגברים בטופולוגיה מסוימת נשמעים זהה.

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 09/10/11 19:56 
חבר האתר

למזלי זה לא פעם ראשונה שאני הולך עם דיווחים זרים, ועוד לא קרה לי שהעסק התברר ב180 מעלות לכיוון השני. חוצמזה בארץ פשוט אין מענה בתחום. אלא אם כן אתה יודע אחרת, ואני מדבר רק על מגבר OTL לאוזניות.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

הודעהפורסם: 09/10/11 20:00 
חבר האתר

סמל אישי של המשתמש

קצת מעבר לתקציב אבל מגבר מעולה:
http://www.wooaudio.com/products/wa3.html

Speakers: Wilson Alexandria X-2.2 Preamp: Momentum HD Preamplifier Amp: Dan D'Agostino Momentum Stereo Amplifier Source: MSB Analog DAC with Analog Power Base and Premium QUAD USB2 Cables: Transparent Reference XL MM2

חזור למעלה
 פרופיל אישי הסטאפ שלי  

הודעהפורסם: 09/10/11 20:23 
חבר האתר

אני מאמין שהקראק נותן תמורה יותר טובה, ממה שאומרים הוא יותר מתקרב לרמה של הWA2.

חזור למעלה
 פרופיל אישי  

פרסם תגובה פרסם נושא חדש עמוד 1 מתוך 1   [ 5 הודעות ]
עבור ל:  

הצג הודעות החל מה:  מיין לפי  

חפש:

hifimusic
אודות
תנאי שימוש
צור קשר
אוהבים את
hifimusic?